Ceník svatby

Malý set – 7000,- Kč

– focení příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadě, portrétování novomanželů po obřadě a několik skupinových fotografií, focení svatebních zvyků a svatební hostiny.

– 90 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše uloženo na USB flash disku nebo posláno přes internet.

– kompletní retuš všech 90 fotografií

– zbylé neupravené fotografie v tiskové kvalitě. Doručení fotografií přibližně do 10 dnů. Set je možné objednat pouze na všední den.

Střední set – 10000,- Kč

– focení příprav před obřadem, příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadě, portrétování novomanželů po obřadě a několik skupinových fotografií, focení svatebních zvyků a svatební hostiny, další portrétování během hostiny a po hostině.

130 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše uloženo na USB flash disku nebo posláno přes internet.

– kompletní retuš všech 130 fotografií . Doručení fotografií přibližně do 14 dnů.

Velký set – 20000,- Kč

V tomto setu budou Vaši svatbu snímat dva fotografové, nebo fotograf a kameraman, viz video, tak aby důležité i veselé okamžiky byly zachovány.

– focení příprav před obřadem, příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadě, portrétování novomanželů po obřadě a několik skupinových fotografií, focení svatebních zvyků a svatební hostiny, další portrétování během hostiny a po hostině, pozdní večerní oslavu a zábavu.

– 210 fotografií ve velkém rozlišení určených pro tisk a totéž ve zmenšené formě určené k prohlížení v PC. Vše uloženo na USB flash disku. – kompletní retuš všech 210 fotografií .

– zbylé neupravené fotografie v tiskové kvalitě, doručení fotografií přibližně do 20 dnů.

Možnost individuální domluvy pro všechny nabídky!